Festivalul

Pagina oficială: patrimoniu.gov.ro     /     Sait întreținut de colectivul CIMEC

Bogdan Șandric

Director

bogdan.sandric@cimec.ro

Dan Mihai Matei

Colaborator

dan@cimec.ro

Evidența patrimoniului cultural:

Andrei Vasile

Șef serviciu

vasile@cimec.ro

 

Oana Borlean

Colaborator arheologie

borlean.oana@hotmail.com

Robertina Stoica

Analist-bibliolog (Carte veche)

robertina@cimec.ro

Dan-Dragoş Ungureanu

Analist-istoric

dragos@cimec.ro

Ania Stan (Moldoveanu)

Analist-etnolog

ania.moldoveanu@cimec.ro

Mihaela Popescu

Analist (patrimoniu mobil)

mihaelap@cimec.ro

Anişoara Burlacu

Analist (muzică, dans)

anisoara@cimec.ro

Camelia Savu

Analist (istoria teatrului)

camelia@cimec.ro

 

Patrimoniu digital:

Camelia Savu

Analist (istoria teatrului), Șef serviciu

camelia@cimec.ro

Codruţ Mihai Onofrei

inginer de sistem

codrut@cimec.ro

Cosmin Alexandru Miu

Programator (baze de date, web)

mcosmin@cimec.ro

Doina Roxana Niculescu

Analist-ajutor

roxana@cimec.ro

Constantin Acsente

Analist-ajutor

acsente@cimec.ro

Adrian Guga

Analist

adrian@cimec.ro

Lucia Petcu

Analist-ajutor

luci@cimec.ro