Pagina oficială: patrimoniu.gov.ro     /     Sait întreținut de colectivul CIMEC

Bogdan Șandric

Director bogdan.sandric@cimec.ro

Dan Mihai Matei

Analist, agregator național pentru Europeana.eu dan@cimec.ro

Evidența patrimoniului cultural:

Andrei Vasile

Șef serviciu

vasile@cimec.ro

 

Oana Borlean

Analist arheologie

borlean.oana@hotmail.com
Ania Stan Analist-etnolog ania.moldoveanu@cimec.ro

Anişoara Burlacu

Analist (muzică, dans)

anisoara@cimec.ro

 

 

Patrimoniu digital:

Camelia Savu

Analist (istoria teatrului), Șef serviciu

camelia@cimec.ro

Codruţ Mihai Onofrei

inginer de sistem

codrut@cimec.ro

Cosmin Alexandru Miu

Programator (baze de date, web), șef birou

mcosmin@cimec.ro

Doina Roxana Niculescu

Analist-ajutor

roxana@cimec.ro
Adrian Guga Analist adrian@cimec.ro

Lucia Petcu

Analist-ajutor

luci@cimec.ro